03.04.2017 Wyrusz w teatralną przygodę i odwiedź Indie!

 

 

Oryginalne smaki, piękne kolory i niezwykłe tradycje Indii będą mogły poznać dzieci podczas bezpłatnych warsztatów z cyklu „Palcem po mapie”. Już 9 kwietnia zapraszamy na pełne egzotyki spotkanie dla najmłodszych, podczas którego będzie można również obejrzeć spektakl pt. „W krainie wróżek”. Wstęp wolny.

Indie od wieków fascynują miłośników podróży. Przyciągają wyjątkowymi smakami, kulturą i tradycjami. Już 9 kwietnia najmłodsi będą mogli wybrać się w podróż „Palcem po mapie”. Podczas spotkania wezmą udział w konkursach oraz zabawach. Poznają fascynujące smaki hinduskich przypraw, a także poznają podstawy tańca brzucha. Z kolei w trakcie warsztatów kreatywnych wykonają figurki słoni - jedną z najpopularniejszych pamiątek przywożonych z Indii.

Po pracowitych godzinach spędzonych na warsztatach dzieci będą mogły odpocząć przed teatralną sceną. Podczas spektaklu pt. „W krainie wróżek”, mówiącego o ekologii i przyjaźni. Bohaterowie wyruszą w podróż do rajskiej krainy, gdzie wciąż jeszcze światem rządzi piękna natura. Wyprawa do tego miejsca wymaga odwagi i wytrwałości, jednak otrzymane od wróżek Wody, Ziemi i Powietrza dary, są warte trudu. A przede wszystkim warta trudu jest wiedza, jaką dzieci zdobędą na temat ochrony przyrody.

W podróż do Indii zapraszamy 9 kwietnia. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 14.00 i potrwają do godziny 17.00. Teatrzyk „W krainie wróżek” rozpocznie się o godzinie 17:00 i potrwa godzinę.

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Bielsko Biała Al. Bohaterów Monte Cassino 421

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty