05.12.2017 Weekend pełen atrakcji dla dzieci

 

 

Przedświąteczne warsztaty kreatywne, teatrzyk z cyklu „Palcem po mapie” oraz animacje, które zapoznają maluchy z kulturą amerykańską – nadchodzący weekend 9 i 10 grudnia zapewni wszystkim małym gościom wiele atrakcji i moc zabawy. Wstęp wolny!

Święta coraz bliżej, więc czas pomyśleć o odpowiednich dekoracjach i ozdobach choinkowych. Już 9 grudnia nasi mali goście samodzielnie wykonają oryginalne prace, które następnie zabiorą do domów lub wręczą najbliższym. Bazą do powstania prac będą szklane i styropianowe bombki oraz drewniane choinki, aniołki i dzwonki, które dzieci będą dekorować kolorowymi farbkami, mazakami czy błyszczącym brokatem. Blasku i koloru dodadzą naklejki z filcu i pianki, wstążeczki, kokardki, sznurki sizalowe czy rafia. Razem połączone elementy mogą dać zaskakujące efekty, ale niezbędna będzie bogata wyobraźnia!

W niedzielę 10 grudnia dzieci przeniosą się do USA gdzie poznają barwną kulturę amerykańską. Wszyscy chętni wezmą udział w multimedialnych quizach, grach sportowych czy karaoke, a we wszystkich zabawach będą obecne charakterystyczne przedmioty pochodzące z USA, czyli kapelusze kowbojskie, lassa, pompony cheerleaderskie. Nie zabraknie typowo amerykańskich przekąsek, czyli popcornu, waty cukrowej, muffinów i brownie. Po licznych aktywnościach dzieci obejrzą przedstawienie pt. „W poszukiwaniu świątecznej gwiazdy” i pomogą elfom i Świętemu Mikołajowi uratować Święta Bożego Narodzenia. Widzowie będą kibicować bohaterom, a przy okazji nauczą się, jak ważna jest przyjaźń, a klimat świąt tworzą spotkania z najbliższymi, a nie prezenty.

Na wszystkie atrakcje serdecznie zapraszamy 9 i 10 grudnia. Sobotnie warsztaty będą prowadzone od godz. 11:00 do 17:00. W niedzielę od godz. 14:00 na maluchy czekają animacje, natomiast o 17:00 rozpocznie się teatrzyk. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny, a materiały potrzebne do wykonania prac zapewnia organizator.

 

Regulamin konkursu do pobrania

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Bielsko Biała Al. Bohaterów Monte Cassino 421

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty