09.02.2018 Bezpłatny teatrzyk dla dzieci z niebieskimi stworkami w roli głównej

 

 

Małe, znane wszystkim niebieskie stworki już wkrótce czeka wiele ciekawych przygód i nieoczekiwanych zwrotów akcji. 17 lutego zapraszamy na teatrzyk, który przeniesie maluchy do magicznej wioski, w której dochodzi do dziwnych i zabawnych zdarzeń.

Czy ktokolwiek wyobraża sobie ważniaka, który przestaje się mądrzyć, a marudę, który nie narzeka i zgrywusa, który zamiast psocić, staje się poważny? Znaleziony w lesie zaczarowany medalion wywoła wśród niebieskich stworków szereg dziwnych zdarzeń i odmieni charaktery bohaterów. Czy sympatycznym postaciom uda się wybrnąć z tarapatów i przechytrzyć wroga, który czyha na ich życie?

Dalsza część przygód niebieskich stworków przeniesie małych widzów do świata pełnego przygód, gdzie wszystko może się zdarzyć. Maluchy pomogą bohaterom wyjść obronną ręką z opresji, mimo że na ich drodze stanie potężna czarownica Hogata i zły czarownik. Interaktywne przedstawienie jest dopasowane do wieku przedszkolnego oraz wczesnoszkolnego widzów, którzy mogą aktywnie wziąć udział w akcji, pomagając bohaterom oraz dołączając do wspólnych śpiewów.  

Serdecznie zapraszamy na przedstawienie, które odbędzie się 17 lutego. Spektakl będzie odegrany dwukrotnie o godz. 15:00 i 17:00. Wstęp wolny!

 

Regulamin do pobrania

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Bielsko Biała Al. Bohaterów Monte Cassino 421

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty