14.09.2018 Teatrzyk o smutnej królewnie

 

Czy królewny bywają smutne? Jaki może być powód? Odpowiedzi na te pytania znajdą maluchy odwiedzające nasze centrum. Przedstawienie, które odbędzie się 22 września, przeniesie dzieci do świata magicznych lamp i złych czarodziejów. Wstęp bezpłatny. 

W każdej bajce oprócz radości, zabawy i bogactwa pojawia się smutek, cierpienie i kłopoty, a wszystko to, by docenić na pozór niedostrzegalne szczęście. Przedstawienie, które odbędzie się w naszym centrum 22 września, będzie pełne przygód, a jego będą się musieli zmierzyć z licznymi przeciwnościami, co skłoni małych widzów do przemyśleń i wyciągnięcia wniosków.

Jak na prawdziwą bajkę przystało, nie zabraknie jednak szczęśliwego zakończenia!

Przedstawienie nawiązujące do baśni „Lampa Aladyna” przeniesie widzów do świata magicznych lamp i potężnych czarodziejów.

Głównym bohaterem teatrzyku będzie nieposłuszny i krnąbrny chłopiec, który zostanie zamknięty przez złego czarnoksiężnika w podziemiu. Nieszczęście skłoni go do przemyślenia swojego postępowania i poprawy, dzięki czemu wydostanie się z uwięzi. W bajce nie zabraknie pięknej księżniczki, bogactwa i wielu innych przygód, o czym już wkrótce dowiedzą się mali widzowie.

Teatrzyk pt. „Baśń o smutnej królewnie” odbędzie się 22 września. Przedstawienie zostanie odegrane o godz. 15.00 i 17.00. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Bielsko Biała Al. Bohaterów Monte Cassino 421

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty