11.10.2018 Przygody Gucia leniuszka – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

 

 

Czym grozi nieodrabianie lekcji? Może doprowadzić do przemiany w muchę! 20 września zapraszamy na bogate w treści dydaktyczne przedstawienie, które wyjaśni dzieciom, dlaczego lenistwo nie popłaca. Wstęp bezpłatny.

Bogate dekoracje i oprawa muzyczna, oryginalne kukiełki, wartka akcje i pełne humoru dialogi – kolejne przedstawienie z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem” na pewno przypadnie do gustu małym widzom. Dzieci odwiedzające 20 października nasze centrum przeniosą się do świata wróżek, czarów i niezwykłych przygód, aby wyciągnąć prosty i użyteczny morał, który na długo zapadnie w ich pamięci.

Główny bohater przedstawienia – Gucio, będzie przekładał zabawę nad obowiązki i naukę, a jego notoryczne lenistwo doprowadzi do wielu zabawnych zdarzeń. Chłopiec zostanie zamieniony przez Wróżkę w… muchę! Wszystko to dzieje się, aby zrozumiał jakie konsekwencje może przynieść nieposłuszeństwo wobec mamy i dziadka. Czy Guciowi uda się wyciągnąć wnioski i z powrotem stać się chłopcem? W przemianie na pewno pomogą napotkane postaci, czyli Kret, Wróble, Pszczółka i Robaki.

Teatrzyk pt. „Gucio zaczarowany” odbędzie się 20 października. Przedstawienie zostanie odegrane o godz. 15.00 i 17.00. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Bielsko Biała Al. Bohaterów Monte Cassino 421

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty