09.11.2018 Baltazar Gąbka zawita do Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała

 

 

17 listopada mali goście Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała przeniosą się do Krainy Deszczowców, aby pomóc z uwolnieniu słynnego naukowca Baltazara Gąbki. Maluchom pomoże niezastąpiony Smok Wawelski i słynny kucharz Bartolini herbu Zielona Pietruszka. Wstęp bezpłatny.               

Pierwsza z cyklu książek Stanisława Pagaczewskiego o przygodach Baltazara Gąbki ukazała się w 1966 roku i do tej pory doczekała się wielu adaptacji, w tym popularnego filmu animowanego. Opowieści o słynnym naukowcu oraz jego kompanach, czyli Smoku Wawelskim, Kucharzu Bartolinim, księciu Kraku oraz przebiegłym szpiegu z Krainy Deszczowców zyskały wielu fanów i z pewnością przypadną do gustu najmłodszym widzom.

Wybitny profesor Baltazar Gąbka zostanie pochłonięty przez mroczną Krainę Deszczowców. Na ratunek wyruszą jego niezawodni przyjaciele i mali widzowie sceny teatralnej Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała. Czy bohaterom uda się uwolnić z więzienia Baltazara Gąbkę i przechytrzyć Szpiega z Krainy Deszczowców? Z pewnością przyda się spryt, odwaga i poczucie humoru!

Teatrzyk pt. „Podróże Baltazara Gąbki” odbędzie się 3 listopada w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała przy al. Bohaterów Monte Cassino 421. Przedstawienie zostanie odegrane o godz. 15.00 i 17.00. Wstęp wolny!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Bielsko Biała Al. Bohaterów Monte Cassino 421

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty