Materiały dla prasy

 
 • 17.07.2018

  W poszukiwaniu skarbu piratów – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  Ahoj przygodo! Wszyscy na pokład, żagle w górę, czas wypłynąć na szerokie wody! Już 21 lipca maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała wezmą udział w przedstawieniu teatralnym, które przeniesie je do świata piratów i wielkich skarbów. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 11.07.2018

  Lato w mieście na wesoło! – atrakcje dla maluchów w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała

  Lato w mieście nam niestraszne! Nauka żonglerki, budowa zamku, tworzenie lalek teatralnych czy gra w kręgle to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają już wkrótce na dzieci w różnym przedziale wiekowym. Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza wszystkie maluchy 14 lipca na kreatywne animacje i moc wesołej zabawy. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 21.06.2018

  Zadbaj o bezpieczne wakacje i odbierz opaskę dla dziecka

  Już wkrótce rozpocznie się sezon letnich wyjazdów rodzinnych. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała organizuje akcję pod hasłem „Bezpieczne wakacje”. 23 i 24 czerwca będzie można otrzymać dla swojej pociechy bezpłatną opaskę na rękę, na której znajduje się miejsce do wpisania danych kontaktowych rodziców lub opiekunów.

   

  Więcej  

   
 • 12.06.2018

  Dobre maniery to prawdziwy skarb! – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  16 czerwca mali widzowie sceny teatralnej w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała przeniosą się do średniowiecznej Polski, gdzie nie zabraknie dzielnych rycerzy, bogatych szlachciców, ciekawej kultury dworskiej, a także… nauki dobrych manier! Udział w przedstawieniu jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 22.05.2018

  Przygotuj wyjątkowy upominek na Dzień Matki!

  Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Warto z tej okazji własnoręcznie przygotować oryginalny upominek. Najbliższą okazją do tego będą rodzinne warsztaty kreatywne, które odbędą się 27 maja w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała. Podczas zajęć będzie można udekorować białe parasole. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 15.05.2018

  O lwie, Dorotce i blaszanym drwalu – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  Już wkrótce fani bajek razem z Dorotką zostaną porwani przez tornado do magicznej krainy Oz. Jakie przygody czekają na bohaterów i czy łatwo będzie się wydostać z odległego świata? Już 19 maja Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza dzieci na przedstawienie z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 16.04.2018

  Przenieś się z Alicją do Krainy Czarów

  Chętni na podróż do Krainy Czarów? Przewodnikiem będzie znana dziewczynka o imieniu Alicja i… biały królik! Już 21 kwietnia Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza dzieci na kolejne spotkanie z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 20.03.2018

  Odwiedź wielkanocny jarmark i przygotuj się do Świąt

  Wielkanoc tuż, tuż. Wszystkich poszukujących nietuzinkowych produktów Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza na wielkanocny jarmark. Od 23 do 25 marca na odwiedzających czekają m.in. ozdoby świąteczne, rękodzieło oraz wyjątkowa biżuteria. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 13.03.2018

  Uratuj las z leśnikiem – bezpłatny spektakl dla dzieci

  Jak uratować ukochany las, który zaczyna schnąć? Dowiedzą się tego wszystkie dzieci, które w najbliższą sobotę 17 marca zasiądą przed sceną teatralną w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała. Wraz z dzielnym leśnikiem maluchy wyruszą na ratunek marniejącym drzewom. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 16.02.2018

  Bezpłatny teatrzyk dla dzieci z niebieskimi stworkami w roli głównej

  Małe, znane wszystkim niebieskie stworki już wkrótce czeka wiele ciekawych przygód i nieoczekiwanych zwrotów akcji. 17 lutego Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza na teatrzyk, który przeniesie maluchy do magicznej wioski, w której dochodzi do dziwnych i zabawnych zdarzeń.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Bielsko Biała Al. Bohaterów Monte Cassino 421

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty