Materiały dla prasy

 
 • 18.10.2017

  Więcej mody w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała

  Grono najemców oferujących modę damską w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała powiększyło się o salon polskiej marki Bialcon. Od 4 października panie ceniące elegancję oraz proste fasony mogą korzystać z oferty sklepu o powierzchni 100 mkw. Za komercjalizację obiektu odpowiada Immochan Polska.

   

  Więcej  

   
 • 10.10.2017

  Glina i wiklina, czyli wracamy do natury

  Znudzeni wszechobecnym plastikiem i sztucznymi tworzywami wokół? Już wkrótce dzieci będą miały okazję cofnąć się w czasie i podobnie jak dziadkowie stworzyć zabawki i ozdoby wyłącznie z naturalnych materiałów, czyli drewna, wikliny czy siana. Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza na październikowe sobotnie spotkania z cyklu „Akademia rzemiosła”.

   

  Więcej  

   
 • 10.10.2017

  Poznaj średniowieczne historie i wyrusz w podróż do Meksyku

  Podróż w czasie jest możliwa! Przekonają się o tym goście Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała, którzy w niedzielę 15 października wezmą udział w kolejnym przedstawieniu teatralnym z cyklu „Palcem po mapie”. Mali widzowie przeniosą się w czasy króla Kazimierza Jagiellończyka, żeby poznać historię młodego rzeźbiarza Wawrzusia, z kolei warsztaty kreatywne zapoznają najmłodszych z kulturą i ciekawostkami Meksyku. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 26.09.2017

  Zadbaj o bezpieczeństwo na drodze z Odblaskowi.pl

  Jak poprawić naszą widoczność na drodze po zmroku? Jakich zasad należy przestrzegać, gdy idziemy nieoświetloną drogą? To tylko niektóre z zagadnień, na jakie zwróci uwagę akcja Odblaskowi.pl, która odbędzie się 30 września w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała. Na wszystkich chętnych czekają bezpłatne opaski odblaskowe!

   

  Więcej  

   
 • 04.09.2017

  Zakochaj się we włoskiej kulturze i poznaj królewskie problemy!

  Może by tak w jesienne dni przenieść się nad Morze Śródziemne? Na wszystkie dzieci czekają w tym dniu podróżnicze warsztaty z tematem przewodnim Włoch oraz teatrzyk, który przeniesie ich do Królestwa Brudlandii. Na „Palcem po mapie” 10 września zaprasza Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała.

   

  Więcej  

   
 • 29.08.2017

  Spróbuj swoich sił podczas festiwalu gier planszowych!

  Mała rozgrzewka przed rozpoczęciem roku szkolnego? 2 września Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zapewni wszystkim gościom moc atrakcji w duchu rywalizacji, współpracy i dobrej zabawy. Najmłodsi wraz z opiekunami wezmą udział w rozgrywkach festiwalu gier planszowych, warsztatach oraz licznych konkursach.

   

  Więcej  

   
 • 15.08.2017

  Poznaj historię morskich stworzeń i wyrusz w podróż do Rosji

  Przed nami jeszcze kilka tygodni wakacji, w trakcie których można odbyć wiele ciekawych podróży. Już w najbliższą niedzielę 13 sierpnia Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza dzieci i ich rodziców na kolejne spotkanie z cyklu „Palcem po mapie”. Tym razem będzie można wyruszyć w teatralną wyprawę na dno oceanu i poznać elementy kultury rosyjskiej. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 11.07.2017

  Zadbaj o swoje zdrowie i weź udział w konkursie!

  Już w najbliższy weekend Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza wszystkie panie do udziału w spotkaniu w ramach kampanii „Akcji Samokontrola – Nie daj się chorobie. Pokonaj ją sama!”. Uczestniczki będą mogły dowiedzieć się, jak prawidłowo wykonać samodzielnie badanie, które jest najważniejszym elementem profilaktyki raka piersi, a także wziąć udział w minisesji fotograficznej i konkursie. Wstęp wolny. 

   

  Więcej  

   
 • 04.07.2017

  Wyruszamy na przygodę do smerfnej wioski i roztańczonej Hiszpanii

  Lato jest pełne dobrej zabawy i przygód. Nie zabraknie ich z pewnością podczas kolejnego spotkania z cyklu „Palcem po mapie”, które odbędzie się 9 lipca. Na najmłodszych czeka moc atrakcji; razem ze smerfami wyruszą na fascynującą, teatralną wyprawę, a następnie odwiedzą słoneczną krainę Don Kiszota.

   

  Więcej  

   
 • 20.06.2017

  Daj dziecku opaskę na rękę, zadbaj o bezpieczeństwo podczas wakacji

  Już w najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała rozpocznie się akcja „Bezpieczne wakacje”, skierowana do rodziców i dzieci. Przez dwa dni będzie można otrzymać dla swoich pociech bezpłatne opaski-niezgubki, na których znajduje się miejsce na wpisanie numeru telefonu do rodzica lub opiekuna. Wpisanie kontaktu jest niezwykle ważne, w przypadku gdy dziecko zniknie nam z oczu podczas wakacji.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Bielsko Biała Al. Bohaterów Monte Cassino 421

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty