Materiały dla prasy

 
 • 16.02.2018

  Bezpłatny teatrzyk dla dzieci z niebieskimi stworkami w roli głównej

  Małe, znane wszystkim niebieskie stworki już wkrótce czeka wiele ciekawych przygód i nieoczekiwanych zwrotów akcji. 17 lutego Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza na teatrzyk, który przeniesie maluchy do magicznej wioski, w której dochodzi do dziwnych i zabawnych zdarzeń.

   

  Więcej  

   
 • 31.01.2018

  Zimowy zawrót głowy, czyli kreatywne ferie

  Już w najbliższą niedzielę 4 lutego w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała na najmłodszych czekają liczne atrakcje. Będzie twórczo, kolorowo i przede wszystkim wesoło. Dzieci wezmą udział w licznych zabawach, grach, warsztatach oraz ciekawych konkursach z upominkami. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 24.01.2018

  Weź udział w karnawałowych warsztatach!

  Udana zabawa karnawałowa nie obędzie się bez barwnych strojów i masek, które łatwo wykonać samodzielnie. Już 27 stycznia Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza małych gości na warsztaty, które pozwolą dać upust pokładom kreatywnym i rozwinąć zdolności manualne dzieci. Wstęp wolny!  

   

  Więcej  

   
 • 16.01.2018

  Poznaj historię Króla Mrozu

  Czy radość w Krainie Wiecznego Zimna jest możliwa, a Królowa Śniegu może mieć dobre serce? Spektakl dla dzieci, choć nie zmrozi krwi w żyłach to przeniesie widzów do niezwykłej, skutej mrozem krainy, gdzie wszystko może się zdarzyć. Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza 20 stycznia na bezpłatne przedstawienie o zimowej tematyce.

   

  Więcej  

   
 • 05.12.2017

  Weekend pełen atrakcji dla dzieci w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała

  Przedświąteczne warsztaty kreatywne, teatrzyk z cyklu „Palcem po mapie” oraz animacje, które zapoznają maluchy z kulturą amerykańską – nadchodzący weekend 9 i 10 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała zapewni wszystkim małym gościom wiele atrakcji i moc zabawy. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 21.11.2017

  Urodzinowa zabawa w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała

  16 lat minęło jak jeden dzień! Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza 25 listopada na urodziny z wieloma atrakcjami dla rodzin z dziećmi. W programie konkursy, zmagania sportowe, animacje i mnóstwo zabaw dla małych gości centrum. Dla wszystkich uczestników czekają upominki i słodkie niespodzianki!

   

  Więcej  

   
 • 15.11.2017

  Andrzejkowe warsztaty dla dzieci

  Czarny kot wcale nie musi przynosić pecha! Przekonają się o tym mali goście Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała, którzy 18 listopada wezmą udział w andrzejkowych warsztatach. W programie wróżby, tworzenie figurek na szczęście, a także magnesów na lodówkę ze znakiem zodiaku. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 07.11.2017

  Pomóż kotu w wielkim mieście i wyrusz w podróż na Hawaje

  Czy wiejska kotka poradzi sobie podczas wycieczki do stolicy? Na jakie trudności natrafi w wielkim mieście? Z pomocą przyjdą mali widzowie, którzy doskonale znają zasady bezpieczeństwa na drodze! Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza najmłodszych gości 12 listopada na teatrzyk z elementami edukacyjnymi oraz warsztaty, które zapoznają dzieci z ciekawostkami kultury hawajskiej. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 18.10.2017

  Więcej mody w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała

  Grono najemców oferujących modę damską w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała powiększyło się o salon polskiej marki Bialcon. Od 4 października panie ceniące elegancję oraz proste fasony mogą korzystać z oferty sklepu o powierzchni 100 mkw. Za komercjalizację obiektu odpowiada Immochan Polska.

   

  Więcej  

   
 • 10.10.2017

  Glina i wiklina, czyli wracamy do natury

  Znudzeni wszechobecnym plastikiem i sztucznymi tworzywami wokół? Już wkrótce dzieci będą miały okazję cofnąć się w czasie i podobnie jak dziadkowie stworzyć zabawki i ozdoby wyłącznie z naturalnych materiałów, czyli drewna, wikliny czy siana. Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza na październikowe sobotnie spotkania z cyklu „Akademia rzemiosła”.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Bielsko Biała Al. Bohaterów Monte Cassino 421

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty