Materiały dla prasy

 
 • 05.12.2017

  Weekend pełen atrakcji dla dzieci w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała

  Przedświąteczne warsztaty kreatywne, teatrzyk z cyklu „Palcem po mapie” oraz animacje, które zapoznają maluchy z kulturą amerykańską – nadchodzący weekend 9 i 10 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała zapewni wszystkim małym gościom wiele atrakcji i moc zabawy. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 21.11.2017

  Urodzinowa zabawa w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała

  16 lat minęło jak jeden dzień! Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza 25 listopada na urodziny z wieloma atrakcjami dla rodzin z dziećmi. W programie konkursy, zmagania sportowe, animacje i mnóstwo zabaw dla małych gości centrum. Dla wszystkich uczestników czekają upominki i słodkie niespodzianki!

   

  Więcej  

   
 • 15.11.2017

  Andrzejkowe warsztaty dla dzieci

  Czarny kot wcale nie musi przynosić pecha! Przekonają się o tym mali goście Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała, którzy 18 listopada wezmą udział w andrzejkowych warsztatach. W programie wróżby, tworzenie figurek na szczęście, a także magnesów na lodówkę ze znakiem zodiaku. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 07.11.2017

  Pomóż kotu w wielkim mieście i wyrusz w podróż na Hawaje

  Czy wiejska kotka poradzi sobie podczas wycieczki do stolicy? Na jakie trudności natrafi w wielkim mieście? Z pomocą przyjdą mali widzowie, którzy doskonale znają zasady bezpieczeństwa na drodze! Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza najmłodszych gości 12 listopada na teatrzyk z elementami edukacyjnymi oraz warsztaty, które zapoznają dzieci z ciekawostkami kultury hawajskiej. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 18.10.2017

  Więcej mody w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała

  Grono najemców oferujących modę damską w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała powiększyło się o salon polskiej marki Bialcon. Od 4 października panie ceniące elegancję oraz proste fasony mogą korzystać z oferty sklepu o powierzchni 100 mkw. Za komercjalizację obiektu odpowiada Immochan Polska.

   

  Więcej  

   
 • 10.10.2017

  Glina i wiklina, czyli wracamy do natury

  Znudzeni wszechobecnym plastikiem i sztucznymi tworzywami wokół? Już wkrótce dzieci będą miały okazję cofnąć się w czasie i podobnie jak dziadkowie stworzyć zabawki i ozdoby wyłącznie z naturalnych materiałów, czyli drewna, wikliny czy siana. Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza na październikowe sobotnie spotkania z cyklu „Akademia rzemiosła”.

   

  Więcej  

   
 • 10.10.2017

  Poznaj średniowieczne historie i wyrusz w podróż do Meksyku

  Podróż w czasie jest możliwa! Przekonają się o tym goście Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała, którzy w niedzielę 15 października wezmą udział w kolejnym przedstawieniu teatralnym z cyklu „Palcem po mapie”. Mali widzowie przeniosą się w czasy króla Kazimierza Jagiellończyka, żeby poznać historię młodego rzeźbiarza Wawrzusia, z kolei warsztaty kreatywne zapoznają najmłodszych z kulturą i ciekawostkami Meksyku. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 26.09.2017

  Zadbaj o bezpieczeństwo na drodze z Odblaskowi.pl

  Jak poprawić naszą widoczność na drodze po zmroku? Jakich zasad należy przestrzegać, gdy idziemy nieoświetloną drogą? To tylko niektóre z zagadnień, na jakie zwróci uwagę akcja Odblaskowi.pl, która odbędzie się 30 września w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała. Na wszystkich chętnych czekają bezpłatne opaski odblaskowe!

   

  Więcej  

   
 • 04.09.2017

  Zakochaj się we włoskiej kulturze i poznaj królewskie problemy!

  Może by tak w jesienne dni przenieść się nad Morze Śródziemne? Na wszystkie dzieci czekają w tym dniu podróżnicze warsztaty z tematem przewodnim Włoch oraz teatrzyk, który przeniesie ich do Królestwa Brudlandii. Na „Palcem po mapie” 10 września zaprasza Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała.

   

  Więcej  

   
 • 29.08.2017

  Spróbuj swoich sił podczas festiwalu gier planszowych!

  Mała rozgrzewka przed rozpoczęciem roku szkolnego? 2 września Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zapewni wszystkim gościom moc atrakcji w duchu rywalizacji, współpracy i dobrej zabawy. Najmłodsi wraz z opiekunami wezmą udział w rozgrywkach festiwalu gier planszowych, warsztatach oraz licznych konkursach.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Bielsko Biała Al. Bohaterów Monte Cassino 421

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty