Materiały dla prasy

 
 • 25.03.2019

  Niebieskie stworki w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała

  „Hej smerfy, zbliża się niebezpieczeństwo – to Gargamel!” -  zgodnie ze słowami piosenki małe, niebieskie stworki już wkrótce czeka wiele ciekawych przygód i nieoczekiwanych zwrotów akcji. 30 marca w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała odbędzie się bezpłatny teatrzyk dla dzieci.

   

  Więcej  

   
 • 21.02.2019

  Ferie pełne zabawy w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała

  Tysiące klocków i balonów, zajęcia kreatywne i plastyczne, a także konkursy i moc zabawy czeka na odwiedzających 22 lutego Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała. Atrakcje z okazji zakończenia ferii zimowych to program bezpłatnych zabaw dla dzieci w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach.

   

  Więcej  

   
 • 19.02.2019

  O chłopcu, który uratował zimę – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  Czy mały chłopiec może pomóc Królowej Zimie uratować krainę lodu przed topnieniem? Potrzebna będzie odwaga i nie lada poświęcenie! Już 23 lutego dzieci odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała obejrzą przedstawienie pt. „Najjaśniejsza gwiazda”. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 11.02.2019

  Weź udział w walentynkowej zabawie i uwiecznij swoją miłość!

  W Dniu Świętego Walentego w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała na zakochanych czekają słodkie niespodzianki. Aby je zdobyć, trzeba wykonać zadanie nietuzinkowej pary bohaterów – pięknej damy i niezwykle wysokiego dżentelmena. Dodatkowo zakochani będą mogli uwiecznić swoje uczucia na fotografii. Zabawa trwa od godziny 13:00 do godziny 19:00.

   

  Więcej  

   
 • 22.01.2019

  Poznaj historię chłopca z Grenlandii – bezpłatne przedstawienie

  Czas sprawdzić temperaturę na mroźnej Grenlandii! Dzieci odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała 26 stycznia będą towarzyszyć Anarukowi w zimowych przygodach w krainie skutej lodem. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 14.01.2019

  Pełne księżniczek i rycerzy warsztaty karnawałowe

  Udana zabawa karnawałowa nie obędzie się bez barwnych strojów i masek, które łatwo wykonać samodzielnie. Już 19 stycznia Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała organizuje warsztaty kreatywne, które pozwolą stworzyć kreatywne maski karnawałowe i zamienić się w księżniczkę lub rycerza. Wstęp wolny!  

   

  Więcej  

   
 • 17.12.2018

  Przygotuj kreatywne ozdoby świąteczne! – warsztaty dla dzieci

  Czas przystroić choinkę! Własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne będą oryginalną dekoracją lub unikatowym prezentem dla najbliższych, którego na próżno szukać na sklepowych półkach. Już 22 grudnia Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza dzieci na przedświąteczne warsztaty kreatywne. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 11.12.2018

  Wyrusz w podróż do świątecznej wioski Smerfów – teatrzyk dla dzieci

  „Hej Smerfy, zbliża się niebezpieczeństwo – to Gargamel!” -  zgodnie ze słowami piosenki małe, niebieskie stworki już wkrótce czeka wiele ciekawych przygód, ale też niebezpieczeństw. 15 grudnia Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza na teatrzyk, który przeniesie maluchy do świątecznej wioski Smerfów.

   

  Więcej  

   
 • 07.12.2018

  Święty Mikołaj zawita do Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała

  Czy wszystkie dzieci były w tym roku grzeczne? Już 6 grudnia wszystkie maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała będą miały okazję przywitać się ze świętym Mikołajem. W programie również mikołajkowe gry, zabawy, konkursy i warsztaty tworzenia dekoracji świątecznych. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 20.11.2018

  Urodzinowa zabawa w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała

  Urodziny wymagają odpowiedniej oprawy! Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza 24 listopada na 17. urodziny z wieloma atrakcjami dla rodzin z dziećmi. W programie konkursy, zmagania sportowe, animacje i mnóstwo zabaw dla małych gości centrum. Dla wszystkich uczestników czekają upominki i słodkie niespodzianki!

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Bielsko Biała Al. Bohaterów Monte Cassino 421

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty