Materiały dla prasy

 
 • 20.06.2017

  Daj dziecku opaskę na rękę, zadbaj o bezpieczeństwo podczas wakacji

  Już w najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała rozpocznie się akcja „Bezpieczne wakacje”, skierowana do rodziców i dzieci. Przez dwa dni będzie można otrzymać dla swoich pociech bezpłatne opaski-niezgubki, na których znajduje się miejsce na wpisanie numeru telefonu do rodzica lub opiekuna. Wpisanie kontaktu jest niezwykle ważne, w przypadku gdy dziecko zniknie nam z oczu podczas wakacji.

   

  Więcej  

   
 • 06.06.2017

  Wyruszmy razem w podróż do dalekiej Australii!

  11 czerwca podczas spotkania z cyklu „Palcem po mapie” najmłodsi wybiorą się w podróż do dalekiej Australii. Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała przygotowało na ten dzień moc atrakcji. Dzieci poznają krainę kangurów i koali, wezmą udział w warsztatach kreatywnych, grach i zabawach sportowych oraz obejrzą teatrzyk pt. „Eliksir zdrowia”.

   

  Więcej  

   
 • 25.05.2017

  Synowie i córki, dla kochanej mamy czas tworzyć laurki!

  Pięknie wykonana i wręczona laurka z okazji Dnia Matki wywoła uśmiech na ustach każdej mamy. Podczas warsztatów plastycznych, które odbędą się 26 maja w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała najmłodsi wykonają oryginalne prezenty dla swoich mam i poznają dwie wyjątkowe techniki ich ozdabiania - scrapbooking i kolaż.

   

  Więcej  

   
 • 30.04.2017

  Poczuj radość zakupów i ciesz się sezonem grillowym – wiosenna promocja

  Najwyższy czas rozpocząć sezon grillowy! W dniach 28 kwietnia – 14 maja  Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała przygotowało dla swoich klientów wyjątkową promocję, w której do wygrania są akcesoria do grilla, niezastąpione podczas wspólnych majowych spotkań ze znajomymi.

   

  Więcej  

   
 • 04.04.2017

  Wyrusz w teatralną przygodę i odwiedź Indie!

  Oryginalne smaki, piękne kolory i niezwykłe tradycje Indii będą mogły poznać dzieci podczas bezpłatnych warsztatów z cyklu „Palcem po mapie” w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała. Już 9 kwietnia odbędzie się tam pełne egzotyki spotkanie dla najmłodszych, podczas którego będzie można również obejrzeć spektakl pt. „W krainie wróżek”. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 29.03.2017

  Przygotuj kolorowe pisanki

  Wszystkich tych, którzy chcieliby wpuścić wiosnę do domu i wcześniej przygotować wielkanocne pisanki, Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza na rodzinne warsztaty kreatywne, które odbędą się 1 kwietnia. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 16.03.2017

  Pobudka, wiosna idzie! Wyjdź jej na spotkanie!

  Zimowa aura sprawiła, że stałeś się osowiały, mniej chętny do wszelkiego rodzaju aktywności, a wolny czas wolisz spędzać w domowym zaciszu? Pobudka, wiosna idzie! A nowa pora roku to nowa energia i nowe możliwości. Dlatego Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza od 18 marca do 2 kwietnia po wspaniałe nagrody dla zdrowia i urody! W całej Polsce do wygrania 2500 nagród, w tym 24 vouchery na wyjazdy do SPA.

   

  Więcej  

   
 • 07.03.2017

  Weź udział w teatralnej przygodzie i odwiedź Madagaskar!

  Na najbliższą niedzielę Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała przygotowało dla najmłodszych wiele niespodzianek. Będą mogli wziąć udział w warsztatach „Wyprawa na Madagaskar”, w trakcie których poznają między innymi przyrodę Madagaskaru i uczestniczyć w warsztatach plastycznych. Następnie zasiądą przed teatralną sceną i poznają niezwykłą historię drewnianego pajacyka – Pinokia. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 08.02.2017

  Wyrusz w podróż przez Chiny i spotkaj się z Królową Zimy

  Na najbliższą niedzielę Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała przygotowało dla najmłodszych wiele niespodzianek. Będą mogli wziąć udział w warsztatach „Podróż przez Chiny”, w trakcie których poznają między innymi podstawy chińskiej kaligrafii i wykonają latawce, a następnie zasiądą przed teatralną sceną i poznają historię zaginionego „Naszyjnika Królowej Zimy”. Wstęp wolny. 

   

  Więcej  

   
 • 19.01.2017

  Weź udział w karnawałowych warsztatach!

  Najmłodszych, którzy przygotowują się do karnawałowych zabaw, Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza na kreatywne warsztaty. Już w najbliższy weekend dzieci wykonają i ozdobią karnawałowe maski i biżuterię, poznają karnawałowe zwyczaje oraz wezmą udział w quizach i zabawach. Udział jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Bielsko Biała Al. Bohaterów Monte Cassino 421

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty