Materiały dla prasy

 
 • 18.09.2018

  Teatrzyk o smutnej królewnie w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała

  Czy królewny bywają smutne? Jaki może być powód? Odpowiedzi na te pytania znajdą maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała. Przedstawienie, które odbędzie się 22 września, przeniesie dzieci do świata magicznych lamp i złych czarodziejów. Wstęp bezpłatny. 

   

  Więcej  

   
 • 11.09.2018

  Odbierz bezpłatną opaskę odblaskową i świeć przykładem!

  15 września maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała wezmą udział w zabawach w ramach akcji edukacyjnej „Odblaskowi.pl”. Uczestnicy wydarzenia odbiorą bezpłatne opaski odblaskowe, które zwiększają bezpieczeństwo na drodze po zmroku. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 15.08.2018

  Cenne rady od Gajowego i Wilka – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  Co doradzą dzieciom Czerwony Kapturek, Gajowy, Wilk i Koza? Będą przypominać o bezpieczeństwie na drodze! Już 18 sierpnia najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała obejrzą przedstawienie mówiące o tym, jak uniknąć zagrożeń na ulicy. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 01.08.2018

  Weź udział w warsztatach i stwórz własny plecak!

  Lato w pełni, więc czas na wycieczkę! Przydadzą się wygodne plecaki, które można łatwo stworzyć według własnych pomysłów i preferencji. Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza już 4 sierpnia na warsztaty kreatywne, na których powstaną oryginalne sportowe plecaki na jedno ramię. Wstęp wolny!  

   

  Więcej  

   
 • 17.07.2018

  W poszukiwaniu skarbu piratów – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  Ahoj przygodo! Wszyscy na pokład, żagle w górę, czas wypłynąć na szerokie wody! Już 21 lipca maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała wezmą udział w przedstawieniu teatralnym, które przeniesie je do świata piratów i wielkich skarbów. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 11.07.2018

  Lato w mieście na wesoło! – atrakcje dla maluchów w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała

  Lato w mieście nam niestraszne! Nauka żonglerki, budowa zamku, tworzenie lalek teatralnych czy gra w kręgle to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają już wkrótce na dzieci w różnym przedziale wiekowym. Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza wszystkie maluchy 14 lipca na kreatywne animacje i moc wesołej zabawy. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 21.06.2018

  Zadbaj o bezpieczne wakacje i odbierz opaskę dla dziecka

  Już wkrótce rozpocznie się sezon letnich wyjazdów rodzinnych. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała organizuje akcję pod hasłem „Bezpieczne wakacje”. 23 i 24 czerwca będzie można otrzymać dla swojej pociechy bezpłatną opaskę na rękę, na której znajduje się miejsce do wpisania danych kontaktowych rodziców lub opiekunów.

   

  Więcej  

   
 • 12.06.2018

  Dobre maniery to prawdziwy skarb! – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  16 czerwca mali widzowie sceny teatralnej w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała przeniosą się do średniowiecznej Polski, gdzie nie zabraknie dzielnych rycerzy, bogatych szlachciców, ciekawej kultury dworskiej, a także… nauki dobrych manier! Udział w przedstawieniu jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 22.05.2018

  Przygotuj wyjątkowy upominek na Dzień Matki!

  Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Warto z tej okazji własnoręcznie przygotować oryginalny upominek. Najbliższą okazją do tego będą rodzinne warsztaty kreatywne, które odbędą się 27 maja w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała. Podczas zajęć będzie można udekorować białe parasole. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 15.05.2018

  O lwie, Dorotce i blaszanym drwalu – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  Już wkrótce fani bajek razem z Dorotką zostaną porwani przez tornado do magicznej krainy Oz. Jakie przygody czekają na bohaterów i czy łatwo będzie się wydostać z odległego świata? Już 19 maja Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza dzieci na przedstawienie z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Bielsko Biała Al. Bohaterów Monte Cassino 421

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty