Materiały dla prasy

 
 • 15.11.2018

  Baltazar Gąbka zawita do Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała

  17 listopada mali goście Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała przeniosą się do Krainy Deszczowców, aby pomóc z uwolnieniu słynnego naukowca Baltazara Gąbki. Maluchom pomoże niezastąpiony Smok Wawelski i słynny kucharz Bartolini herbu Zielona Pietruszka. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 16.10.2018

  Przygody Gucia leniuszka – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  Czym grozi nieodrabianie lekcji? Może doprowadzić do przemiany w muchę! 20 września Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza na bogate w treści dydaktyczne przedstawienie, które wyjaśni dzieciom, dlaczego lenistwo nie popłaca. Wstęp bezpłatny. 

   

  Więcej  

   
 • 03.10.2018

  Glina i wiklina, czyli wracamy do natury

  Już wkrótce dzieci będą miały okazję, podobnie jak dziadkowie, stworzyć zabawki i ozdoby wyłącznie z naturalnych materiałów, czyli gliny, siana oraz wikliny. Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza na trzy spotkania z cyklu „Akademia rzemiosła”. Wstęp bezpłatny

   

  Więcej  

   
 • 18.09.2018

  Teatrzyk o smutnej królewnie w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała

  Czy królewny bywają smutne? Jaki może być powód? Odpowiedzi na te pytania znajdą maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała. Przedstawienie, które odbędzie się 22 września, przeniesie dzieci do świata magicznych lamp i złych czarodziejów. Wstęp bezpłatny. 

   

  Więcej  

   
 • 11.09.2018

  Odbierz bezpłatną opaskę odblaskową i świeć przykładem!

  15 września maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała wezmą udział w zabawach w ramach akcji edukacyjnej „Odblaskowi.pl”. Uczestnicy wydarzenia odbiorą bezpłatne opaski odblaskowe, które zwiększają bezpieczeństwo na drodze po zmroku. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 15.08.2018

  Cenne rady od Gajowego i Wilka – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  Co doradzą dzieciom Czerwony Kapturek, Gajowy, Wilk i Koza? Będą przypominać o bezpieczeństwie na drodze! Już 18 sierpnia najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała obejrzą przedstawienie mówiące o tym, jak uniknąć zagrożeń na ulicy. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 01.08.2018

  Weź udział w warsztatach i stwórz własny plecak!

  Lato w pełni, więc czas na wycieczkę! Przydadzą się wygodne plecaki, które można łatwo stworzyć według własnych pomysłów i preferencji. Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza już 4 sierpnia na warsztaty kreatywne, na których powstaną oryginalne sportowe plecaki na jedno ramię. Wstęp wolny!  

   

  Więcej  

   
 • 17.07.2018

  W poszukiwaniu skarbu piratów – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  Ahoj przygodo! Wszyscy na pokład, żagle w górę, czas wypłynąć na szerokie wody! Już 21 lipca maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała wezmą udział w przedstawieniu teatralnym, które przeniesie je do świata piratów i wielkich skarbów. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 11.07.2018

  Lato w mieście na wesoło! – atrakcje dla maluchów w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała

  Lato w mieście nam niestraszne! Nauka żonglerki, budowa zamku, tworzenie lalek teatralnych czy gra w kręgle to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają już wkrótce na dzieci w różnym przedziale wiekowym. Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza wszystkie maluchy 14 lipca na kreatywne animacje i moc wesołej zabawy. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 21.06.2018

  Zadbaj o bezpieczne wakacje i odbierz opaskę dla dziecka

  Już wkrótce rozpocznie się sezon letnich wyjazdów rodzinnych. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała organizuje akcję pod hasłem „Bezpieczne wakacje”. 23 i 24 czerwca będzie można otrzymać dla swojej pociechy bezpłatną opaskę na rękę, na której znajduje się miejsce do wpisania danych kontaktowych rodziców lub opiekunów.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Bielsko Biała Al. Bohaterów Monte Cassino 421

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty