Materiały dla prasy

 
 • 14.01.2019

  Pełne księżniczek i rycerzy warsztaty karnawałowe

  Udana zabawa karnawałowa nie obędzie się bez barwnych strojów i masek, które łatwo wykonać samodzielnie. Już 19 stycznia Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała organizuje warsztaty kreatywne, które pozwolą stworzyć kreatywne maski karnawałowe i zamienić się w księżniczkę lub rycerza. Wstęp wolny!  

   

  Więcej  

   
 • 17.12.2018

  Przygotuj kreatywne ozdoby świąteczne! – warsztaty dla dzieci

  Czas przystroić choinkę! Własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne będą oryginalną dekoracją lub unikatowym prezentem dla najbliższych, którego na próżno szukać na sklepowych półkach. Już 22 grudnia Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza dzieci na przedświąteczne warsztaty kreatywne. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 11.12.2018

  Wyrusz w podróż do świątecznej wioski Smerfów – teatrzyk dla dzieci

  „Hej Smerfy, zbliża się niebezpieczeństwo – to Gargamel!” -  zgodnie ze słowami piosenki małe, niebieskie stworki już wkrótce czeka wiele ciekawych przygód, ale też niebezpieczeństw. 15 grudnia Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza na teatrzyk, który przeniesie maluchy do świątecznej wioski Smerfów.

   

  Więcej  

   
 • 07.12.2018

  Święty Mikołaj zawita do Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała

  Czy wszystkie dzieci były w tym roku grzeczne? Już 6 grudnia wszystkie maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała będą miały okazję przywitać się ze świętym Mikołajem. W programie również mikołajkowe gry, zabawy, konkursy i warsztaty tworzenia dekoracji świątecznych. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 20.11.2018

  Urodzinowa zabawa w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała

  Urodziny wymagają odpowiedniej oprawy! Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza 24 listopada na 17. urodziny z wieloma atrakcjami dla rodzin z dziećmi. W programie konkursy, zmagania sportowe, animacje i mnóstwo zabaw dla małych gości centrum. Dla wszystkich uczestników czekają upominki i słodkie niespodzianki!

   

  Więcej  

   
 • 15.11.2018

  Baltazar Gąbka zawita do Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała

  17 listopada mali goście Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała przeniosą się do Krainy Deszczowców, aby pomóc z uwolnieniu słynnego naukowca Baltazara Gąbki. Maluchom pomoże niezastąpiony Smok Wawelski i słynny kucharz Bartolini herbu Zielona Pietruszka. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 16.10.2018

  Przygody Gucia leniuszka – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  Czym grozi nieodrabianie lekcji? Może doprowadzić do przemiany w muchę! 20 września Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza na bogate w treści dydaktyczne przedstawienie, które wyjaśni dzieciom, dlaczego lenistwo nie popłaca. Wstęp bezpłatny. 

   

  Więcej  

   
 • 03.10.2018

  Glina i wiklina, czyli wracamy do natury

  Już wkrótce dzieci będą miały okazję, podobnie jak dziadkowie, stworzyć zabawki i ozdoby wyłącznie z naturalnych materiałów, czyli gliny, siana oraz wikliny. Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza na trzy spotkania z cyklu „Akademia rzemiosła”. Wstęp bezpłatny

   

  Więcej  

   
 • 18.09.2018

  Teatrzyk o smutnej królewnie w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała

  Czy królewny bywają smutne? Jaki może być powód? Odpowiedzi na te pytania znajdą maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała. Przedstawienie, które odbędzie się 22 września, przeniesie dzieci do świata magicznych lamp i złych czarodziejów. Wstęp bezpłatny. 

   

  Więcej  

   
 • 11.09.2018

  Odbierz bezpłatną opaskę odblaskową i świeć przykładem!

  15 września maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała wezmą udział w zabawach w ramach akcji edukacyjnej „Odblaskowi.pl”. Uczestnicy wydarzenia odbiorą bezpłatne opaski odblaskowe, które zwiększają bezpieczeństwo na drodze po zmroku. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Bielsko Biała Al. Bohaterów Monte Cassino 421

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty