you're offline
Wróć

Bajkowy dzień dziecka!

28/05
auchan-bajkowy_dzien_dziecka-23052022-390.jpg
Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla dzieci, które odwiedzą nas ze swoimi rodzicami wiele wyjątkowych atrakcji! To doskonała okazja do wspólnej zabawy i spotkania z ulubionymi bohaterami bajek! Coś dla siebie znajdą dzieci w każdym wieku!

Specjalnie dla dziewczynek stworzymy strefę Barbie, gdzie będzie można zaprojektować i wykonać fantazyjne ubranka dla lalek i przez chwilę poczuć się jak profesjonalna projektantka mody. Będzie można również nagrać filmik z choreografią do muzyki Barbie EXTRA. Przed występem animatorki odpowiednio ucharakteryzują małe artystki.

Wiele radości dostarczy również zabawa w kalambury w powietrzu. To wersja popularnej gry, gdzie jedna osoba rysuje hasła w powietrzu, a reszta drużyny widzi obrazek na ekranie tabletu lub telefonu i odgaduje jego ukryte znaczenie.

W programie z okazji Dnia Dziecka coś dla siebie znajdą również chłopcy!

Samochody Matchbox od pokoleń inspirują do wielkich motoryzacyjnych przygód. Sobotnie spotkanie w naszej galerii handlowej będzie doskonałą okazją do zabawy samochodzikami z różnych kolekcji oraz zestawami tematycznymi.

Z koeli mali wielbiciele bajki „Tomek i przyjaciele” podczas spotkania wyruszą w podróż z bohaterami, bawiąc się zestawami torów, lokomotyw i wagoników.

Zapraszamy 28 maja od godziny 10:00 do godziny 17:00. Wstęp wolny!