you're offline
Wróć

Dzieci przeniosą się z Alicją do Krainy Czarów

30/11
bielsko-biala-smyki-teatrzyki-28112019-390.jpg
Chętni na podróż do Krainy Czarów? Przewodnikiem będzie znana dziewczynka o imieniu Alicja i… biały królik! Już 30 listopada zapraszamy dzieci na kolejne spotkanie z cyklu „Smyki teatrzyki”. Wstęp wolny!

Powieść Lewisa Carrolla pt. „Alicja w Krainie Czarów” została wydana w 1865 roku i do tej pory cieszy się dużą popularnością. Na jej podstawie powstało wiele adaptacji, w tym filmowych, teatralnych, operowych czy też w formie baletów oraz pantomim. Magiczna podróż ciekawej Alicji, która podąża za białym królikiem i tym sposobem trafia do świata pełnego fantastycznych stworzeń i niespotykanych zdarzeń, inspiruje nie tylko artystów, lecz również dzieci. Już 30 listopada mali widzowie naszej sceny teatralnej zobaczą kolejną odsłonę historii „Alicji w Krainie Czarów”. 

Jak skończy się pościg małej, złotowłosej dziewczynki za białym królikiem? Czy fantastyczna kraina będzie na tyle interesująca, aby w niej zostać? Już wkrótce mali widzowie poznają odpowiedzi, ale po drodze będą musieli pomóc Alicji w rozwiązaniu wielu zagadek i zmierzeniu się z ciekawymi przygodami. 

Teatrzyk „Alicja w Krainie Czarów” odbędzie się 30 listopada. Przedstawienie odbędzie się dwukrotnie, o godz. 15:00 oraz 17:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. 

Serdecznie zapraszamy!  
 
Share