you're offline
Wróć

Jesienne rodzinne warsztaty kreatywne

Od 02/09 do 10/09
bielsko-kreatywna_jesien-28092021-390.jpg
Wielobarwne liście, jarzębina, iglaste gałązki drzew, spadające z drzew szyszki, żołędzie czy kasztany mogą zamienić się w niepowtarzalne ozdoby naszych domów oraz zabawki. Będzie się można o tym przekonać podczas rodzinnych warsztatów kreatywnych, które w najbliższą sobotę 2 października odbędą się w naszej galerii handlowej. Zapraszamy od godziny 10:00 do 17:00. Wstęp wolny!

Podczas warsztatów będzie można spróbować swoich sił w kilku strefach tematycznych. W każdej powstaną inne jesienne dekoracje. Z kwiatów, gałązek krzewów ozdobnych, liści i pędów roślin będzie można wykonać fantazyjne wianki, które sprawdzą się jako dekoracja drzwi domu lub ściany. Będzie można wykonać również inne pomysłowe jesienne ozdoby. Mali uczestnicy wspólnie z rodzicami stworzą girlandy z szyszek i żołędzi, zabawki z kasztanów oraz kolorowe lampiony.

Rodzinne warsztaty kreatywne to również okazja do podróży w czasie. Przy jednym ze stanowisk będzie można wykonać zabawki z siana, kolorowych tasiemek i ziaren fasoli oraz kukurydzy, którymi przed laty bawili się najmłodsi. Z dostępnych materiałów uczestnicy stworzą zwierzątka i postaci ze świata fantazji.

Na najmłodsze dzieci czeka kącik plastyczny, w którym będą mogły wykonać i udekorować ozdoby w kształcie dyni. Wszystkie wykonane dekoracje i zabawki będzie można zabrać do domu.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.