you're offline
Wróć

Kreatywny prezent dla babci!

18/01
bielsko_biala-kreatywny_prezent_dla_babci-14012020-390.jpg
21 stycznia obchodzimy Dzień Babci. Warto pomyśleć więc o oryginalnym prezencie, a najlepiej stworzyć go własnoręcznie. Będzie ku temu okazja już 18 stycznia podczas bezpłatnych warsztatów kreatywnych, w trakcie których dzieci przygotują ekologiczne zapachowe woreczki.

Dzień, w którym wnuki składają życzenia ukochanym babciom, zawsze wywołuje mnóstwo wzruszeń. Warto na tę okazję przygotować wyjątkowy prezent. Dzieci, które wezmą udział w naszych warsztatach, stworzą naturalne kompozycje zapachowe w woreczkach z organzy.

Na specjalnie przygotowanym stoisku nie zabraknie różnych rodzajów suszonych kwiatów, ziół i roślin, a także olejków zapachowych i materiałów do dekoracji. Posłużą one do przygotowania autorskich kompozycji zapachowych, które zapakowane w ozdobne woreczki, mogą okazać się wspaniałym prezentem dla ukochanej babci. Dzieci oprócz stworzenia pięknych zapachów będą mogły kreatywnie udekorować sam woreczek.

Każdy uczestnik zajęć będzie mógł stworzyć własną kompozycję zapachową, która po zamknięciu w woreczku stanie się ekologicznym odświeżaczem.

Kreatywne warsztaty dla dzieci odbędą się 18 stycznia w godzinach 12:00-17:00.
Share