you're offline
Wróć

Odwiedź świąteczny jarmark

18/12
add this event to your calendar

choose your application

bielskobiala-jarmark_swiateczny-15122020-390.jpg
Znajdziesz pomysły na prezenty od serca i smakołyki! Zapraszamy od 18 do 21 grudnia!

Niewiele ponad tydzień dzieli nas od Świąt Bożego Narodzenia, dlatego warto już teraz zaplanować gwiazdkowe zakupy! Na świątecznym jarmarku w naszej galerii handlowej będzie można znaleźć rękodzieło, które zainteresuje wszystkich tych, którzy poszukują pomysłu na niebanalne gwiazdkowe prezenty, a także wiele smakołyków na świąteczny stół.  

POMYSŁY NA BOŻONARODZENIOWE DEKORACJE I PREZENTY

Moc wyjątkowych produktów czeka na odwiedzających na stoiskach rękodzielniczych. Będzie tam można kupić różnorodne ozdoby bożonarodzeniowe oraz narzuty i pościel czy koszulki z motywami świątecznymi. Jako oryginalny prezent dobrze sprawdzi się dostępna na stoiskach biżuteria artystyczna. Zakupione prezenty będzie można zapakować w pudełka i szkatułki dostępne u jednego z wystawców jarmarku. Atrakcją z pewnością będzie stoisko góralskie, gdzie będzie można kupić chapcie oraz regionalne narzuty.

SMAKOŁYKI NA ŚWIĄTECZNY STÓŁ

Z kolei na stoiskach spożywczych na odwiedzających czeka mnóstwo smakołyków. Będzie można zakupić naturalne miody, które doskonale sprawdzą się jako składnik pysznych świątecznych potraw, góralskie sery oraz chleby na zakwasie.
Świąteczny jarmark produktów regionalnych odbędzie się w dniach 18-21 grudnia w pasażu naszej galerii handlowej. Stoiska będą dostępne w godzinach pracy obiektu od poniedziałku do soboty od 9:00 do 21:00, a w niedzielę handlową 20 grudnia od 9:30 do 20:00.

Serdecznie zapraszamy na świąteczne zakupy! add this event to your calendar

choose your application

Share