you're offline
Wróć

Odwiedź wystawę Sztuka Dobra

03/09
add this event to your calendar

choose your application

bielsko_biala-sztuka_dobra-21082020-390.jpg
„Szuka Dobra” to wystawa prac plastycznych wykonanych różnymi technikami. Wszystkie prezentowane obrazy, witraże i ceramika powstały podczas terapii zajęciowej, prowadzonej przez cztery lokalne organizacje: Warsztat Terapii Zajęciowej JESTEŚ POTRZEBNY, Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Razem, Fundację Św. Brata Alberta w Sosnowcu oraz Środowiskowy Dom Samopomocy „Podkowa” w Bielsku-Białej.

Uczestnikami warsztatów są osoby z różnymi niepełnosprawnościami. Poprzez udział w warsztatach rozwijają swoje zdolności manualne i wyobraźnię, a także uczą się wyrażać przeżycia i emocje.

Wystawa, która odbywa się w naszej galerii handlowej to również okazja do tego, by spojrzeć na ludzi i świat z innej perspektywy, oczami osób niepełnosprawnych. Po zakończeniu ekspozycji będzie można zakupić wybrane prace.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich kupujących przypominamy o zasadach bezpiecznych zakupów! Na terenie obiektu należy zasłaniać usta i nos maseczką lub szalikiem oraz utrzymywać bezpieczny dystans 1,5 metra od innych osób przebywających na terenie pasażu galerii handlowej. Przy wejściu do hipermarketu znajdują się pojemniki z płynem dezynfekującym, a maseczki zasłaniające twarz i nos można nabyć w hipermarkecie i wybranych sklepach galerii handlowej.

Wystawa pt. „Sztuka Dobra” będzie dostępna w pasażu galerii handlowej od 3 do 17 września. Prace można oglądać w godzinach pracy galerii handlowej od poniedziałku do soboty od 9:00 do 21:00.

Serdecznie zapraszamy! add this event to your calendar

choose your application

Share