you're offline
Wróć

Pomysły na prezenty, rękodzieło i smakołyki na świątecznym jarmarku!

Od 13/12 do 15/12
bielsko_biała-jarmark_swiateczny-10122019-390.jpg
Gwiazdkowe upominki dla najbliższych, ręcznie wykonane dekoracje, rękodzieło oraz smakołyki na rodzinne spotkania będzie można znaleźć na świątecznym jarmarku, który odbędzie się w dniach 13-15 grudnia w naszym pasażu.  

Święta Bożego Narodzenia już coraz bliższej. To czas, aby skompletować świąteczne prezenty i dekoracje na choinki i stoły. Wszystkich, którzy szukają oryginalnych pomysłów na prezent dla najbliższych, kolorowych ozdób i smakołyków zapraszamy do odwiedzenia świątecznego jarmarku.

Na stoiskach handlowych, które pojawią się w pasażu galerii handlowej 13 grudnia, przez 3 dni będzie można znaleźć różnorodne produkty, które doskonale sprawdzą się jako świąteczny prezent, w tym bogaty wybór rękodzieła, zabawek, biżuterii, koszulki oraz produkty regionalne. Coś dla siebie znajdą także poszukujący ozdób i bombek na choinkę oraz wyjątkowych świątecznych dekoracji. Na jarmarku nie zabraknie również smakołyków – w asortymencie będą m.in. pierniki, sery, wędliny, chleby na zakwasie i miody.

Jarmark świąteczny rozpocznie się w piątek 13 grudnia i potrwa do niedzieli 15 grudnia. Stoiska handlowe będą dostępne w godzinach pracy galerii handlowej.

Serdecznie zapraszamy!
Share