you're offline
Wróć

Poznaj piątą stronę świata! – bezpłatny spektakl teatralny

28/09
bielsko-biala-smyki-teatrzyki-25092019-390.jpg
Czy nasza planeta to przyjazne dla każdego miejsce? Już 28 września mali widzowie naszej sceny teatralnej poznają przybysza z odległych galaktyk, który będzie musiał nauczyć się wszystkich zasad życia na Ziemi. Wstęp bezpłatny!  

Już wkrótce przed naszymi małymi gośćmi stanie nie lada zadanie! Będą musieli nauczyć niezwykłego przybysza z daleka wszystkich zasad życia na Ziemi. Gość będzie przyjaźnie nastawiony do ludzi, ale będzie mu brakować podstawowej wiedzy, dlatego codzienność na naszej planecie sprawi mu wiele trudu. Na pomoc przyjdą mali widzowie, którzy na pewno chętnie podzielą się swoją wiedzą!

Bezpłatne przedstawienia w naszym Centrum odbywają w ramach autorskiego cyklu dla dzieci pt. „Smyki teatrzyki”. W ostatnią sobotę każdego miesiąca na maluchy czeka spora dawka pozytywnej energii i zabawy, a wszystko to dzięki niesamowitym, pełnym zwrotów akcji opowieściom, wyrazistym postaciom i barwnym dekoracjom.

Teatrzyk „Pięć stron świata” odbędzie się 28 września. Przedstawienie zostanie odegrane dwukrotnie, o godz. 15.00 i 17.00.

Wstęp bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!
Share