you're offline
Wróć

Przygotuj z nami wymarzone święta!

Od 16/12 do 19/12
auchan-jarmark_swiateczny-15122021-390.jpg
Niewiele ponad tydzień dzieli nas od Świąt Bożego Narodzenia, dlatego warto już teraz zaplanować gwiazdkowe zakupy! Na świątecznym jarmarku w naszej galerii handlowej będzie można znaleźć rękodzieło, które zainteresuje wszystkich poszukujących pomysłu na niebanalne gwiazdkowe prezenty, a także wiele smakołyków na świąteczny stół.  

Moc wyjątkowych produktów czeka na odwiedzających na stoiskach rękodzielniczych. Będzie tam można kupić różnorodne ozdoby bożonarodzeniowe oraz bombki choinkowe. Jako oryginalny prezent dobrze sprawdzi się dostępna na stoiskach biżuteria artystyczna, kosmetyki naturalne i ręcznie wytwarzane mydełka. Miłośnicy zero waste będą mogli wybierać spośród różnorodnych produktów wykonanych ze starych spodni dżinsowych. Wśród nich będą portfele oraz torebki i torby.

Z kolei na stoiskach spożywczych na odwiedzających czeka mnóstwo smakołyków. Będzie można zakupić naturalne miody, które doskonale sprawdzą się jako składnik pysznych świątecznych potraw, góralskie sery chleby na zakwasie oraz domowe konfitury i soki.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich kupujących centrum handlowe przypomina o zasadach bezpiecznych zakupów. Klienci w trakcie wizyty w obiekcie powinni mieć zasłonięte usta i nos oraz utrzymywać 1,5 metra odległości od innych osób przebywających na terenie pasażu galerii handlowej. Przy wejściu do obiektu i hipermarketu można znaleźć dozowniki z płynem dezynfekującym.

Świąteczny jarmark produktów regionalnych odbędzie się w dniach 16-19 grudnia. Stoiska będą dostępne w pasażu galerii handlowej w godzinach pracy obiektu od poniedziałku do soboty od 9:00 do 21:00, a w niedzielę handlową 19 grudnia od 9:30 do 20:00.