you're offline
Wróć

Rozmaitości na wielkanocnym kiermaszu

Od 08/04 do 10/04
auchan-kiermasz_wielkanocny-04042022-390.jpg
Poszukujesz smakołyków na świąteczny stół? Chcesz wprowadzić świąteczny nastrój do swojego domu, a może planujesz uzupełnić domową kolekcję książek? Coś dla siebie znajdziesz na wielkanocnym kiermaszu, który rozpocznie się w naszej galerii handlowej w piątek 8 kwietnia. Przez trzy dni na stoiskach regionalnych dostawców i twórców będzie można zakupić żywność, rękodzieło, kosmetyki czy produkty do domu.

REGIONALNE SMAKOŁYKI

Na stoiskach spożywczych będzie można znaleźć bogaty wybór tradycyjnych góralskich serów. Do kupienia będą także różnorodne chleby na zakwasie, wielkanocny żurek, miody, a także ręcznie wykonywane popularne cukierki-krówki oraz inne smakołyki.

WYJĄTKOWE RĘKODZIEŁO

Z kolei na stoiskach rękodzielniczych będzie można znaleźć różnorodne świąteczne dekoracje, a także przedmioty wykonane na szydełku, serwetki, obrusy oraz artykuły z wikliny. Ci którzy, poszukują niepowtarzalnych dodatków do wiosennych stylizacji, coś dla siebie znajdą na stoiskach z biżuterią oraz torbami handmade. Na jednym ze stoisk będzie można również zakupić lubiane przez wielu góralskie kapcie.

WYMIEŃ SIĘ KSIĄŻKAMI

Podczas jarmarku odbędzie się akcja wymiany książek. Każdy, kto przyniesie z domu przeczytaną już książkę, będzie mógł wymienić ją na inną dostępną na stoisku. To doskonały pomysł, żeby uzupełnić domową kolekcję książek.

Kiermasz wielkanocny odbędzie się od 8 do 10 kwietnia. Stoiska w pasażu będą dostępne w godzinach otwarcia galerii handlowej, czyli w piątek i sobotę od 9:00 do 21:00, a w niedzielę handlową od 9:30 do 20:00.

Serdecznie zapraszamy na świąteczne zakupy!