you're offline
Wróć

Rozmaitości na wiosennym kiermaszu

Od 20/05 do 24/05
bielsko_biala-kierrmasz_wiosenny-18052021-390.jpg
Masz ochotę urozmaicić posiłki o regionalne przysmaki? Szukasz ciekawych pomysłów na prezent z okazji Dnia Matki, a może chcesz niebanalnie ozdobić domowe wnętrza? Coś dla siebie znajdziesz na wiosennym kiermaszu, który już w najbliższy czwartek 20 maja rozpocznie się w naszej galerii handlowej.

REGIONALNE SMAKOŁYKI

Przez trzy dni na stoiskach regionalnych dostawców i twórców będzie można zakupić żywność, rękodzieło czy kosmetyki. Na stoiskach spożywczych będzie można znaleźć bogaty wybór różnorodnych chlebów na zakwasie, serów, w tym tych góralskich. Na miłośników słodyczy czekają chałwa i ręcznie wyrabiane cukierki-krówki.

WYJĄTKOWE RĘKODZIEŁO

Z kolei na stoiskach rękodzielniczych będzie można znaleźć bogaty wybór biżuterii oraz ozdób. Na kiermaszu dostępne będą także przedmioty wykonane z tkanin dżinsowych oraz koszulki z nadrukami. Na jednym ze stoisk będzie można zakupić wyciskarki do owoców i warzyw, które dobrze sprawdzą się wśród tych, którzy chcą urozmaicić swoją dietę o zdrowe soki. Spośród propozycji dostępnych na kiermaszu bez trudu będzie można wybrać ciekawy prezent z okazji Dnia Matki.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich kupujących przypominamy o zasadach bezpiecznych zakupów. Klienci w trakcie wizyty w obiekcie powinni mieć zasłonięte usta i nos maseczką oraz utrzymywać bezpieczną odległość od innych osób przebywających na terenie pasażu galerii handlowej. Na terenie pasażu znajdują się dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk, z których warto korzystać w trakcie zakupów.

Kiermasz wiosenny odbędzie się od 20 do 22 maja. Stoiska w pasażu będą dostępne w godzinach otwarcia galerii handlowej, czyli od 9:00 do 21:00.

Serdecznie zapraszamy na zakupy!
Share