you're offline
Wróć

Wakacyjne warsztaty i orzeźwiający poczęstunek

23/07
bielskobiala-orzezwiajace_pysznosci-15072022-390.jpg
W sobotę 23 lipca zapraszamy na wakacyjne spotkanie dla całej rodziny. Na wszystkich, którzy odwiedzą naszą galerię handlową od godziny 10:00 do 17:00 czeka mnóstwo atrakcji!

STREFA WARSZTATÓW KREATYWNYCH

Tutaj będzie można puścić wodze fantazji! Uczestnicy będą mogli ozdobić materiałowy worek-plecak. Na papierowej kartce będzie można wykonać rysunek, który zostanie zeskanowany, a następnie za pomocą specjalnej drukarki naniesiony na materiałowy plecak-worek. W ten sposób powstanie jedyny w swoim rodzaju przedmiot.

W czasie zajęć będzie można również ozdobić bawełniane torby. Do dyspozycji uczestników będą kolorowe farby i pisaki. Do toreb będzie można również doszywać różne dekoracyjne elementy.

STREFA WARSZTATÓW KULINARNYCH

Uczestnicy pod okiem prowadzącego przygotują zdrowe słodkie przekąski. Wśród składników będą, m.in. sezonowe owoce, bakalie, nasiona chia. Potrawy będą wykonywane w słoiczkach, co pozwoli zabrać je do domu.

Takie naturalne przekąski doskonale sprawdzą się podczas letniego wypoczynku jako zamiennik słodyczy.

W trakcie całego spotkania w specjalnie zaaranżowanym barze, będzie można poczęstować się zdrową lemoniadą bez dodatku cukru. Będzie można wybierać spośród kilku smaków napoju – klasycznego cytrynowego, pomarańczowego i arbuzowego.
Taki chłodny letni napój z pewnością orzeźwi i doda sił!

Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy!