you're offline
Wróć

Zapraszamy na targi „Zdrowy styl”

16/11
bielsko_biala-zdrowy_styl-13112019-390.jpg
Badanie składu ciała, analiza kolorystyczna, badania trychologiczne, braffiting oraz inne atrakcje czekają na panie odwiedzające 16 listopada nasze Centrum. W programie bezpłatne konsultacje dietetyczne, stylizacyjne, spotkania z wizażystą i fryzjerem oraz sesje zdjęciowe. Wstęp bezpłatny!

Już wkrótce panie zainteresowane modą, wizażem i zdrowym stylem życia wezmą udział w targach organizowanych w naszym Centrum. Wydarzenie zgromadzi specjalistów z różnych dziedzin z branży beauty, którzy podzielą się swoją wiedzą. Na pytania odpowiedzą dietetyk, stylista, wizażysta, trycholog, fryzjer, kosmetolog oraz fotograf. 

Podczas spotkań i konsultacji, które odbędą się w pasażu galerii handlowej panie będą miały okazję poznać zasady prawidłowego żywienia, dokonać analizy składu ciała czy dowiedzieć się, jak prawidłowo wykonywać profesjonalny makijaż. Styliści doradzą, jak dobierać kolory do rodzaju urody oraz stroje do rodzaju sylwetki oraz udzielą wskazówek z zakresu braffitingu. Chętni wykonają badanie cery oraz skóry głowy, które pomoże w doborze kosmetyków i właściwej pielęgnacji. Podczas targów odbędą się również sesje fotograficzne, podczas których fotograf będzie udzielać praktycznych wskazówek, jak pozować do zdjęć, aby osiągnąć najlepsze efekty. Uczestnicy targów będą mieli okazję zdobyć bony podarunkowe na konsultacje oraz karty podarunkowe. 

Targi „Zdrowy styl” odbędą się 16 listopada. Konsultacje będą prowadzone od godz. 13.00 do 17.00. Wstęp bezpłatny. 

Serdecznie zapraszamy! 
 
Share