you're offline
Wróć

Zapraszamy na urodzinowe spotkanie z Treflikami!

23/11
bielsko_biala-urodzinowe_spotkanie_z_treflikami-19112019-390.jpg
Spotkanie z Rodziną Treflików, pokazy tworzenia animacji poklatkowej, projekcje filmów oraz urodzinowy tort to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają już wkrótce na rodziny z dziećmi. 23 listopada zapraszamy na urodzinową zabawę z wieloma atrakcjami. Wstęp bezpłatny. 

Jak na prawdziwą urodzinową zabawę przystało na wszystkich uczestników zabawy będzie czekać moc atrakcji i niespodzianek. Każdy gość Centrum znajdzie coś dla siebie. Rodzina Treflików, czyli bohaterowie kultowego serialu wykonanego w technice animacji lalkowej, wykorzystującej druk 3D, zaproszą wszystkich na wielką przygodę w barwnym świecie filmu. W ramach wydarzenia dzieci będą miały okazję obejrzeć wybrane epizody bajki oraz odkryć kulisy powstawania animacji. 

Najbardziej dociekliwi goście wezmą udział w warsztatach, które przeniosą uczestników do świata produkcji filmu. W profesjonalnym studiu animacji poklatkowej maluchy przyjrzą się procesowi powstawania produkcji - od początkowego pomysłu do realizacji, a także stworzą własne animowane projekty. Warsztaty będą przebiegać w dwóch etapach: najpierw dzieci zaprojektują swoich bohaterów filmowych, a następnie będą mogły obserwować na żywo animowanie ich przygód. Gotowe filmy zostaną wyświetlone na ekranie, a także udostępnione na serwerze do pobrania w domu. 

Bohaterowie Rodziny Treflików będą również obecni w popularnych zabawach, takich jak gra w klasy, ringo i kręgle, w których wezmą udział dzieci. Na przestrzennej planszy z polami zadań maluchy zmierzą się w treflikowym grzybobraniu, a także będą układać wielkie puzzle i rozegrają loteryjkę edukacyjną, która wzbogaci ich słownictwo oraz będzie ćwiczyć sprawność manualną. W strefie warsztatowej mali artyści stworzą wiatraczki – jeden z symboli Rodziny Treflików, które będą zabierane, jako pamiątki do domów. Nie zabraknie kolorowanek oraz konkursu plastycznego na ulubioną postać z bajki. 

Urodzinowe atrakcje odbędą się 23 listopada od godz. 10.00 do 16.00. Wstęp wolny. 

Serdecznie zapraszamy! 
 
Share