you're offline

USŁUGI

wifi.png

Bezpłatne WiFi

Bezpłatne WiFi

Na terenie galerii handlowej możesz śmiało korzystać z bezpłatnego dostępu do bezprzewodowego internetu i wyszukiwać interesujące Cię informacje!
 
pralina.png

Pralnia

Pralnia

Tu zapewnisz doskonały wygląd rodzinnej garderobie i przywrócisz blask domowym tekstyliom. Pralnię 5asec znajdziesz w pasażu tuż przy hipermarkecie Auchan.
 
prasa.png

Książki i prasa

Książki i prasa

W salonie Kolporter kupisz prasę polską i zagraniczną, książki, a także słodycze, napoje i artykuły tytoniowe. Salon znajdziesz w pasażu przy hipermarkecie Auchan.
 
opticzny.png

Salon optyczny

Salon optyczny

W Vision Express zadbasz o wzrok całej rodziny! Specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiednich okularów korekcyjnych, słonecznych oraz soczewek kontaktowych!
 
apteka.png

Apteka

Apteka

Znajdziesz tu leki oraz bogaty wybór suplementów diety, a także dermokosmetyki. Moja Apteka znajduje się przy głównej aleinaszej galerii handlowej.
 
kantor.png

Kantor

Kantor

Tu bezpiecznie wymienisz pieniądze. Kantor Kubisa znajdziesz w pasażu tuż przy hipermarkecie Auchan.   
 
bankomat.png

Bankomat

Bankomat

Wolisz płacić za zakupy gotówką? Pieniądze wpłacisz i wypłacisz w kilku bankomatach i wpłatomatach na terenie galerii handlowej.
 
naprawy.png

Punkt naprawy obuwia, klucze

Punkt naprawy obuwia, klucze

Szukasz miejsca, w którym naprawisz buty i dorobisz klucze? Punkt usługowy Express Klucze mieści się w pasażu przy hipermarkecie Auchan.
 
podrozy.png

Biuro podróży

Biuro podróży

Odkrywaj miejsca na udany wypoczynek dla całej rodziny i wyrusz we wspaniałą podróż! Wiele inspiracji znajdziesz w biurze podróży Itaka, w pasażu przy hipermarkecie Auchan.

 
dzieci.png

Wewnętrzny plac zabaw dla dzieci

Wewnętrzny plac zabaw dla dzieci

Odwiedź wraz z dziećmi nasz bezpłatny plac zabaw i wspólnie wyruszcie w podróż do bajkowej krainy! Znajdziecie go w pasażu galerii handlowej w pobliżu salonów Camaieu i Quiosque.
 
dziecka.png

Pokój rodzica i dziecka

Pokój rodzica i dziecka

Tu podczas zakupów nakarmisz i przewiniesz malucha. Pokój rodzica i dziecka mieści się w naprzeciw punktu serwisowego Auchan.
 
parking.png

Bezpłatny parking

Bezpłatny parking

Czeka na Ciebie ponad 1800 miejsc parkingowych, w tym 12 dla rodzin z dziećmi, które rozlokowaliśmy w pobliżu wejść do galerii handlowej. Bez trudu zaparkujesz samochód i zrobisz zakupy.
 
miejsca.png

Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych

Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych

Na naszym parkingu wydzieliliśmy 34 wygodne miejsca dla osób niepełnosprawnych. Można je znaleźć w pobliżu wejść do galerii handlowej.  
 
benzynowa2.png

Stacja benzynowa

Stacja benzynowa

Na stacji benzynowej Auchan tuż przy naszym parkingu tanio zatankujesz samochód i wyruszysz w dalszą podróż.
 
rowerow.png

Samoobsługowa stacja naprawy rowerów

Samoobsługowa stacja naprawy rowerów

Zachęcamy do ekologicznych wyborów i ułatwiamy zakupy rowerzystom. Przed naszym centrum handlowym znajdziecie wiatę, gdzie możecie bezpiecznie zostawić rower, a tuż obok stację z narzędziami do samodzielnej naprawy roweru.
 
auchan.png

Hipermarket Auchan

Hipermarket Auchan

Tu czekają na Ciebie różnorodna oferta, atrakcyjne ceny i wyjątkowe promocje. Możesz wybierać spośród znanych marek i lokalnych produktów.
 
decathlon.png

Decathlon

Decathlon

Tu doskonale poczują się wszyscy, którzy lubią aktywnie spędzać czas i uprawiać sport. Czeka na Was bogata oferta i profesjonalni sprzedawcy, którzy pomogą wybrać odpowiednie produkty dla całej rodziny! 
 
leroymerlin.png

Leroy Merlin

Leroy Merlin

Szukasz pomysłu na nowy wystrój domu? Planujesz remont pokoju dziecięcego, a może myślisz o zmianie ogrodu w bajkową krainę? Tu znajdziesz inspiracje i potrzebne Ci produkty.
 
norauto.png

Norauto

Norauto

To sklep i profesjonalny serwis samochodowy w jednym. Kupisz tu opony, oleje, akumulatory, części zamienne oraz akcesoria do samochodu, a także skorzystasz z usług serwisowych.